Konec ankety a nová anketa

11.07.2010 13:17

Již delší dobu na hlavní stránce probíhala anketa na téma : Jakého obsahu by jste zde uvítali více? Hlasů bylo sice poměrně málo, ale splnily svůj účel. Po výsledcích:

 Nových článků (4)

20%

Cestopisů (11) 55%

Tipů na výlet (3) 15%

Jiné(vyjádřit se do knihy hostů) (2) 10%

Mohu říci že většina z Vás na mém webu požaduje více cestopisů, což se samozřejmě pokouším splnit ale finanční stav mi nedovoluje stále někde cestovat, tudíž získavat pro Vás zážitky a psát cestopisy. Ale s radostí po každé cestě něco málo napíšu, posledním cestopisem je článek EuroTrip2010- Trip to Italy . Další hojně hlasovanou možností byla taktéž možnost více nových článků na což sem zareagoval předčasně a zahájil seriál miničlánků na téma města duchů v jehož první díle jsem se věnoval ukrajinské Pripjaťi. Tipů na výlet přibývá v poslední době po skromnu, ale snažím se co to dá. A poslední možnost (Jiné Jiné(vyjádřit se do knihy hostů) ) mně překvapila nejvíce:D dva lidi pro ni hlasovali nicméně ani jeden se do knihy hostů se svým názorem nevyjádřil. V nové anketě můžete hlasovat pro uspěšnost nové série miničlánků na téma města duchů.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2009-2010 MoodyTrips: Všechna práva vyhrazena.

Servis a prodej výpočetní techniky- Lukáš Krejčí .: EM-LINKS :. Katalog odkazů Alfa-Elchron Katalog-odkazů.cz Výměna ikonek,odkazů a bannerů Hry onlineAutostop CestujLevněji.cz